TECHNIKY PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

BALÍČKY KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ PLETI

Jedná se o základní ošetření, které je zaměřeno na důkladné vyčištění pleti za užití ultrazvukové špachtle. Jedná se o mix služeb, které jsou nedílnou součástí čištění pleti od její přípravy až po sklidnění. K tomuto ošetření se dají přikoupit i další doplňkové služby dle libosti.

 

450 CZK

Jedná se o ošetření splňující nároky mladé pleti, kde je kladen důraz na čistotu pleti, redukci mazu, zklidnění zánětlivých míst a celkovou prozářenost pleti. Ošetření je vhodné pro problematické až aknózní pleti, ale i smíšené. Finální podoba ošetření se sestavuje vždy po diagnostice pletí a je "ušita na míru" dle individuálních potřeb zákazníka. Jedná se o mix nejužívanějších produktů/služeb, které si mladí lidé oblíbili za zvýhodněnou cenu.

600 CZK

Jedná se o ošetření splňující nároky zralé pleti, kde je kladen důraz na čistotu pleti, vypnutí jemných vrásek, zmírnění kruhů pod očima, zklidnění popraskaných žilek, zhydratování suchých partií a celkové prozáření.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti. Finální podoba ošetření se sestavuje vždy po diagnostice pletí a je "ušita na míru" dle individuálních potřeb zákazníka. Jedná se o mix nejužívanějších produktů/služeb, které si ženy oblíbily za zvýhodněnou cenu.

790 CZK

Jedná se o luxusní ošetření, při kterém Vás budeme hýčkat těmi nejlepšími produkty na trhu. Ošetření je zaměřené na lifting a výplně již vzniklých vrásek a prevenci vzniku. Celkově znovuomladíme Vaší tvář, zbavíme jí nedokonalostí, potlačíme kruhy pod očima a barevně sjednotíme tón pleti. Ošetření je vhodné na pleť povadající se známkami stárnutí a s tvorbou vrásek. Určeno ženám, které chtějí dopřát své pleti něco výjimečného a s okamžitě viditelným efektem.

1200 CZK

Please reload

Doporučený věk: <25

 

Časová náročnost: 60 min.

Doporučený věk: 12+

 

Časová náročnost: 30 min.

Doporučený věk: 25+

 

Časová náročnost: 75 min.

Doporučený věk: 40+

 

Časová náročnost: 90 min.