top of page

Objednala jste se poprvé na řasy? Jak se na to můžete připravit?

Rozhodla jste se podstoupit možná svou první aplikaci a chtěla byste vědět, co Vás čeká?

​Průběh návštěvy salonu

1) PŘIJĎTE VČAS

Na sjednaný termín se dostavte s předstihem nebo přesně. V našem salonu se dodržují stanovené časy, takže pokud se zpozdíte, zbyde na Vás méně času, protože další klientka, která jde po Vás, musí být obsloužena včas.

2) INFORMOVANOST

Usadíte se v čekárně, kde Vás kosmetička seznámí se vším, co bude následovat - seznámení s technikou prodloužení, informování o technice UV,  možném riziku alergie a jak se s tím vypořádat, péčí o řasy atp..

3) APLIKACE

Přejdete si do kosmetické místnosti, kde si odložíte a uložíte se na lehátko bez bot. Kosmetička očistí očního okolí a řasy, zajistí zajistí spodní řasy kolagenovou podložkou a začne aplikovat řasy s použitím UV lampy. UV paprsky způsobují okamžité vytvrdnutí spoje lepidla. V případě doplnění řas předchází samotné aplikace ještě odstranění již odrostlých či nevzhledných řas, po které začíná nová aplikace.

4) PLACENÍ, OBJEDNÁNÍ

Klientka si zkontroluje výsledek aplikace, případně připomínkuje úpravy. Sjedná další termín (případně vyřeší sama online) a zaplatí aplikaci v HOTOVOSTI. Nedisponujeme platebním terminálem.

Doporučení:

Make-up

Ideální stav je, pokud se můžete den před samotnou aplikací již nelíčit. Řasy tak budou dobře odmaštěné a tudíž se tím prodlouží jejich celková životnost. Pokud třeba letíte z práce a nemůžete si dovolit být z jakýchkoliv důvodů nenalíčená, nevadí. Odlíčíme Vás samozřejmě na místě za příplatek.

Časová náročnost

Samotná aplikace trvá u objemových řas trvá max. 120 minut. Zkuste se po tuto dobu vyvarovat jakýchkoliv rušivých elementů jako je důležitý telefonický hovor apod. Během aplikace není možné, abyste z lehátka vstala a šla si řešit své záležitosti, protože máte zavřené a zajištěné oči pro aplikaci.

Také nedoporučujeme pít před aplikací kávu, která Vás bude nutit jít na toaletu.

Odložte si žvýkačku, protože potřebujeme, aby Vaše mimika byla v klidu a my mohly aplikovat řasy.

Samotnou aplikaci můžete strávit konverzací s kosmetičkou a nebo jí můžete prospat. Během aplikace nic nebolí, není potřeba spolupráce z Vaší strany, takže se nezřídka stává, že si klientka skutečně odpočine a prospí.

Kontaktní čočky

Obecně se doporučuje, aby se před aplikací čočky z očí vyndaly a po aplikaci si je můžete opět nasadit zpět. Z praxe ale víme, že kontaktní čočky při aplikaci nevadí a naše klientky je během aplikace nesundávají. Naopak máme pozitivní zkušenosti, že nositelky čoček méně štípou oči během aplikace než klientky bez čoček.

Těhotenství

Nebyl prokázán negativní vliv na těhotenství a není kontraindikováno s aplikací řas. Očekávání potomka nijak nevadí tomu, abyste mohla i nadále podstupovat prodlužování řas.

Zdravotní stav

Před aplikací/doplněním řas musíte být absolutně zdravá! Chráníte tím kosmetičku i sebe samotnou. Hlavní z důvodů, proč je to důležité, je skutečnost, že při jakémkoliv snížení Vašeho imunitního systému roste riziko vzniku alergie. Tělo je oslabeno a není schopno odolávat cizím vlivům, proto zareaguje alergickou reakcí na lepidlo používané při aplikaci řas.

Jak se jednou alergická reakce projeví, bude se projevovat již pokaždé! Tělo má celoživotní paměť, stejně jako u očkování. Lepší aplikaci o týden odložit a užívat si všech přínosů řas i nadále.

Více o alegiích naleznete ve FAQ.

Comments


Vybrané příspěvky
Poslední příspěvky
Archív
Hledání podle tagů
Zatím žádné štítky
bottom of page