top of page

Mohu k vám přejít z jiného salonu? Mohu z 2D techniky prodloužení přejít na 5D či naopak?


​Často se setkáváme s tím, že si mnohé klientky myslí, že k nám nemohou snadno přestoupit, když nosí řasy z jiného salonu nebo že nelze změnit technika prodlužování řas.


Předpokládají, že je nutné řasy sundat a poté aplikovat nový set. Většina klientek, které jsou zvyklé nosit řasy, si neumí představit

být bez řas ani pár dní a taky nechtějí znovu platit za nový set a navíc za odstranění původních řas. Jak to tedy je?

Změna salonu

 

Sundání původních řas a následná aplikace nového setu není obvykle nutná. Ve většině případů se staré řasy doplní naší technikou a plynule tak po pár doplnění získáte celistvé řasy jednou technikou a s materiálem Emporio Lashes.

Co je potřeba proto udělat? Stačí se k nám normálně objednat na doplnění a pokračujete dál tak, jak jste zvyklá.

Pouze ve výjimečných případech, kdy řasy jsou opravdu špatně nalepené, doporučujeme sundání řas a aplikaci nového setu. V tomto případě máte sundání zdarma a zaplatíte pouze nový set.

Změna techniky prodlužování řas

 

Obě techniky prodlužování,jak 2D technika "řasa na řasu", tak objemová technika 5D, jdou na sebe navázat, aniž byste byla nucena celé řasy sundat a nechat si aplikovat nový set. Takže z techniky 2D lze přejít na 5D za cenu doplnění nové techniky. Jde to i naopak, z 5D techniky přejít na 2D techniku. Po pár doplnění získáte celistvé řasy jednou technikou.

Co je potřeba proto udělat? Stačí se k nám normálně objednat na doplnění a nahlásit přání o změně techniky.

留言


Vybrané příspěvky
Poslední příspěvky
Archív
Hledání podle tagů
Zatím žádné štítky
bottom of page